Szybka Pożyczka      Chwilówka Online      

Polityka Prywatności

Informujemy, że wypełnienie i wysłanie wniosku jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu naszego serwisu.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez serwis Pozyczkibezryzyka.pl w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanej pożyczce, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną (e-mailem). zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm. – dalej „Ustawa”). Prosimy o zapoznanie się z zasadami, według których przetwarzamy Państwa dane osobowe.

2. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez serwis Pozyczkibezryzyka.pl partnerowi współpracującemu z serwisem, który udziela szczegółowych informacji na temat pożyczki telefonicznie i/lub drogą elektroniczną (e-mailem).

3. Serwis Pozyczkibezryzyka.pl oświadcza, iż dane przesyłane przez klientów będą wyłącznie udostępnione partnerowi oferującemu pożyczki. Serwis Pozyczkibezryzyka.pl informuje, że będzie przechowywał dane klientów po ich przekazaniu partnerowi w celu przesyłania korespondencji reklamowej.

4. Podanie danych jest dobrowolne i niezobowiązujące.
Serwis Pozyczkibezryzyka.pl nie pobiera żadnych opłat za złożone przez klienta wnioski o pożyczkę pozabankową.